Дитячі гойдалки ТехноК 2147 — це втілення сучасних трендів ергономічного дизайну та абсолютної безпеки для найменших користувачів.
Розроблена з урахуванням потреб дітей віком від 2 років, ці гойдалки гарантують комфорт і надійність під час кожного гойдання.
Ми приділили особливу увагу безпеці вашого малюка, забезпечивши брак гострих країв і оптимальну фіксацію дитини.
Гойдалка має зручну анатомічну форму, що підтримує правильне положення тіла.
Міцна конструкція виготовлена з нетоксичного пластику, що відповідає найвищим стандартам безпеки.
Особливості:
- Надійна фіксація: Спеціальні фіксатори на кінцях мотузок замість вузлів унеможливлюють рішення й підвищують безпеку.
- Захист від вислизання: Зменшені отвори для ніжок запобігають випадковому вислизанню дитини під час гойдання.
- Безпечна Т-подібна перекладина: Надійна перекладина з красивим малюнком. Дітлахам зручно триматися за неї ручками, що надає впевненості.
- Додатковий пояс безпеки: Для максимальної фіксації гойдалки комплектуються ременем із кріпленням.
- Яскраві кольори та милі наклейки: Привабливий дизайн із зображенням звірят сподобається як хлопчикам, так і дівчаткам.
- Універсальність використання: Міцна яскрава мотузка (довжина 2,5 м кожна) і надійні кріплення дають змогу зафіксувати гойдалки в приміщенні або у дворі.
- Розвивальний потенціал: Гойдання сприяє розвитку вестибулярного апарату, координації рухів і загальної моторики.
Максимальне навантаження — 20 кг.
Довжина кожної мотузки — 2,5 м
Для дітей від 2 років.
Габарити: 35х34х31 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Особливості | Захисний бампер, Ремені безпеки |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гойдалка |
| Паковання | Без паковання |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 2 років |
| Вага товару | 0.8 |
| Габарити: довжина | 34.5 |
| Габарити: висота | 34 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | 20 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









