
Ігровий набір для проведення розкопок "Динозаври: Трицератопс і Стегозавр" DINO PALEONTOLOGY Danko Toys DP-01-02
421 ₴
- Готово до відправки
- Код: DP-01-02
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для розкопок DINO PALEONTOLOGY Danko Toys — набір для юних дослідників-палантологів, які вирішили присвятити вільний час пошуку та вивчення залишків вимерлих динозаврів.
У цьому наборі міститься пласт скам'янілої земної породи зі справжніми залишками скелетів динозаврів, а також копінецьовий набір інструментів, необхідних для проведення розкопок.
Барвиста інструкція допоможе правильно підійти до процесу розкопок і в захопливій ігровій формі розповість вам про деякі історичні факти, знайдених динозаврів!
Зібрана та суцільна фігура стануть прекрасним трофеєм і колекційною іграшкою Вашого маленького палеонтолога!
Розмір коробки: 40х29х6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика набору | Палеонтологія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 290 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Розвивальні |
| Тип | Ігровий набір |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | От 6-ти лет |
| Тематика | Палеонтологія |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: ширина | 28.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Трицератопс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 421 ₴
