Дитячі гойдалки ТехноК для наймолодших мають зручну анатомічну форму та міцну конструкцію.
Особливу увагу під час моделювання виробу ми приділили безпеці, а саме фіксації дитини без гострих країв, особливо в місці закінчення сидіння спереду під ніжками.
Міцна яскрава мотузка та надійні кріплення дають змогу зафіксувати гойдалку на перекладині або на дереві, у приміщенні або у дворі.
Для безпеки малюка передбачена надійна Т-подібна перегородка, яку за потреби можна підняти.
Фіксатори перегородки розміщені знизу гойдалки, тому підняти її може тільки дорослий.
За перегородку діткам зручно триматися ручками, що позбавить їх від почуття страху.
Гойдалка також комплектується пояском із кріпленням.
Виготовлені з міцного нетоксичного пластику.
Максимальне навантаження — 20 кг.
Довжина кожної мотузки — 2,5 м
Для дітей від 2 років.
Габариты: 35х34х31 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Максимально допустиме навантаження | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 31 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Гойдалка |
| Паковання | Без паковання |
| Вік | Від 2 років |
| Вага товару | 0.77 |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: висота | 34.5 |
| Габарити: ширина | 31 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Максимальне навантаження | 20 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Пластик |
- Ціна: 429 ₴



