Iграшка "Тачка 2" ТехноК — це чудовий спосіб зробити прогулянки на вулиці захопливішими та кориснішими.
Зручна та легка тачка дасть змогу вашій дитині легко перевозити іграшки, пісок або щось інше, що вона захоче.
За допомогою цієї іграшки малюки навчаться важливих навичок організації та керування, водночас насолоджуючись часом, проведеним на свіжому повітрі.
Габарити в зібраному стані: 90х38х32 см.
Габарити в упаковці: 63х36х24 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 380 мм |
| Упаковка | Сітка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Один предмет |
| Тип | Пісочниця |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 1.14 |
| Габарити: довжина | 63 |
| Габарити: висота | 24 |
| Розмір, см | 36х24х63 |
| Габарити: ширина | 36 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴



