Ванночка для дітей ТехноК — ванна для купання немовлят.
Купання новонароджених діток дуже відповідальне в житті всіх батьків і вимагає особливої уваги.
Тому до вибору ванни необхідно поставитися з особливою увагою: врахувати особливості конструкції, безпеку матеріалу, ергономіку та гігієнічність виробу.
Ванночка від ТехноК відповідає всім вимогам гігієни та стандартам якості.
Круглі анатомічні форми ванни дають змогу зручно розміститися.
У заглибленнях на краях ванни можна розмістити ванні аксесуари та дитячі іграшки для купання.
На дні ванни є спеціальні пази для фіксації на металевій підставці.
Ванночка виготовлена з міцного та якісного пластику без запаху, не містить фталатів і BPA.
Це означає, що виріб не викликає алергію, і ваш малюк може спокійно торкатися ванни.
Використання тільки якісних барвників забезпечує яскравий колір упродовж тривалого терміну експлуатації.
Габаритні розміри 90*50*30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ванночки | Класична |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 50 см |
| Висота | 30 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Ванночки |
| Паковання | Без паковання |
| Вік | З народження |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 1 |
| Габарити: довжина | 90 |
| Габарити: висота | 30 |
| Габарити: ширина | 50 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 446 ₴



