
Ігрове інтерактивне Трюмо Dressing Table 1195 інтерактивне дзеркало, світло, музика, аксесуари
2 243 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1195
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивне Трюмо Dressing Table — мрія кожної маленької модниці.
Це не просто туалетний столик, чарівне трюмо із сенсорним дзеркалом і магічними ефектами.
Інтерактивний:
- Дзеркало реагує на рух руки — з'являються зображення, що супроводжуються світловими ефектами.
- Звукові ефекти — надають атмосферу справжнього салону краси.
Особливості:
- Вишуканий дизайн із яскравими деталями створює святковий настрій щодня.
- Відкривається ящик для зберігання прикрас і аксесуарів.
- Зручні полички допомагають підтримувати лад.
- Компактна конструкція легко розміщується навіть у невеликій кімнаті.
- Висока якість матеріалів — міцне трюмо, безпечне для дітей.
- Розвиток: уява, творчість, самовираження, акуратність.
Комплектація:
- Трюмо з дзеркалом
- Стільчик
- Фен
- Гребінець
- Прикраси
- Флакони
Працює від 3 батарейок типу АА.
Розміри:
Розміри трюмо: 60х26х82 см.
Розміри стільця: 22х17х21 см.
Розміри упакування: 47х13х59 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 820 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: довжина | 58 |
| Габарити: висота | 13.5 |
| Габарити: ширина | 48 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 243 ₴






