
Ігрове інтерактивне Трюмо Beauty Angel 008-988 інтерактивне дзеркало, світло, музика, аксесуари
2 106 ₴
- Готово до відправки
- Код: 008-988
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивне Трюмо Beauty Angel — мрія кожної маленької модниці.
Це не просто туалетний столик, чарівне трюмо із сенсорним дзеркалом і магічними ефектами.
Інтерактивний:
- Сенсорний датчик над дзеркалом у формі алмаза автоматично відкриває й закриває дзеркало, коли проводиш рукою.
- Світлові ефекти та картинки, що змінюються, на дзеркалі підсвічуються під час гри, роблячи її ще захопливішою.
- Мелодії під час гри створюють спокійну атмосферу.
Особливості:
- Продуманий і стильний дизайн робить трюмо привабливим і цікавим для дітей.
- Відкривається ящик для зберігання аксесуарів.
- Стільчик і організація поличок роблять гру зручною та комфортною.
- Якісні та безпечні матеріали гарантують тривале використання і стійкість до активної гри.
- Розвиток: маленька моторика, увага, уява, сюжетне мислення.
Комплектація:
- Трюмо
- Стільчик
- Фен
- Гребінець
- Прикраси
- Різні флакони
- Наклейки
Розміри:
Розміри трюмо: 57х30х75 см.
Розміри стільця: 22х18х21 см.
Розміри упакування: 59х12х42,5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Перукар, салон краси |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 750 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: довжина | 59 |
| Габарити: висота | 12 |
| Габарити: ширина | 42.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 106 ₴


