Іграшковий "Самоскид" ТехноК з бічним вивантаженням і поворотною кабіною.
Потужні колеса, виготовлені методом видування, забезпечують самоскиду тихий хід і високу прохідність.
На кабіні розміщена зручна ручка для перенесення.
Відкритий і ергономічний салон запрошує водія до роботи.
Іграшка має цікавий футуристичний дизайн і яскраві кольори.
З таким самоскидом Ваш малюк зможе із задоволенням грати зі своїми друзями та вигадувати різні сюжетно-рольові ігри разом з екскаваторами.
Габарити: 47х23х23 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Висота | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вага товару | 1.095 |
| Габарити: довжина | 22.5 |
| Габарити: висота | 25.5 |
| Розмір, см | 47х25,5х22,5 |
| Габарити: ширина | 47 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Зелений |
| Основні атрибути | |
| Паковання | Без паковання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 485 ₴





