Дитячі кубики Юніка "Арифметика" — незамінна забава для розвитку малюка.
Набір підійде і для домашнього використання, і для дитячого садка, сподобається і хлопчикам, і дівчаткам.
Набір розроблений із нетоксичного, абсолютно безпечного пластику, із застосуванням гіпоалергенних барвників, які практично не мають запаху.
До комплекту входить 18 барвистих, різнобарвних кубиків, з яких малюк не тільки зможе будувати вежі або будиночки, але й отримуватиме нові знання.
У кубиків усі поверхні надійно відполіровані, завдяки чому малюк не зашкодить собі під час гри.
Розвага з кубиками сприяє тренуванню найрізноманітніших навичок малюка, допомагає розвивати комбінаторику, просторову уяву, тактильне та колірне сприйняття.
На прикладі кубиків допоможіть дитині опанувати ази математичного рахунку, розширити кругозір.
Розмір кубика: 7х7 см.
Розмір упаковки: 40х25х9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Юніка |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кубики |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 18 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тип конструктора | Блоковий |
| Кількість деталей | 18 шт |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: висота | 9 |
| Габарити: ширина | 25 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 525 ₴

