
Набір для рукоділля Arts & Craft Library FG24031101A, 30000 деталей
1 284 ₴
- Готово до відправки
- Код: FG24031101A
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір для творчості Arts & Craft Library — це великий комплект матеріалів для рукоділля, що відкриває безмежні можливості для дитячої фантазії.
У наборі зібрано понад 3000 деталей для створення аплікацій, прикрас, виробів і креативних проєктів.
Завдяки широкому вибору матеріалів, дитина може експериментувати з формами, кольорами та текстурами.
Всі елементи зручно зберігаються в компактній валізі, що дає змогу легко брати набір із собою.
Комплектація:
- Синьий дріт
- Помпони
- Фетр
- Бусини
- Бусини з літерами (англійський алфавіт)
- Фломастери
- Паєтки
- Ґудзики
- Ножиці
- Клей
- Клей із блиском (4 шт.)
- Дерев'яні деталі
Кількість деталей: приблизно 3000
Розмір коробки: 38х23х9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Рукоділля |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 9 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Набір для творчості |
| Тип | Набір для творчості |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: довжина | 38 |
| Габарити: висота | 9 |
| Габарити: ширина | 23 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴
