
Ігровий Лук зі стрілами присосками, колчаном і мішенню 801D
1 244 ₴
- Готово до відправки
- Код: 801D
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір юного лучника.
Комплектація:
- Лук;
- 3 стріли на присосках;
- Колчан;
- Тир с мишенью;
- Стійка для мішені;
- Викрутка;
Особливості:
- Легкий і потужний механізм стрільби — стріли випускаються точно й без зайвих зусиль.
- Мішень на стійці легко встановлюється.
- Зручна швидкорозбірна конструкція, що складається, забезпечуючи зручне зберігання і транспортування.
- Безпечні стріли на присосках надійно тримаються на поверхнях і не травмують під час гри.
- Розвиток: допомагає розвивати концентрацію, точність, координацію рухів і творчі навички. Ідеальний варіант для активних ігор на відкритому повітрі або вдома.
Розміри лука: 90х21х5 см.
Розміри мішені: 87х36х31 см.
Розміри упакування: 50х37х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лук |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, Стріли |
| Колір | Різні кольори |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 900 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габарити: довжина | 50 |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: ширина | 37 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 244 ₴


