Дитяча іграшкова шестиструнна дерев'яна гітара — за допомогою якої юні музиканти зможуть зробити перші кроки у світ музики та познайомитися з інструментом.
Виготовлена гітара як справжня, але в мініатюрному розмірі, зручному для дитячих ручок.
Має 6 металевих струн із настроюванням.
Також до набору входить медіатор.
Рекомендований вік: від 3 років.
Колір: Коричневий
Довжина гітари: 54 см.
Розмір коробки: 54х20х7 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гітара |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Вага товару | 0.7 |
| Габарити: довжина | 53.5 |
| Габарити: висота | 6.5 |
| Габарити: ширина | 20 |
| Найменування різновиду | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 453 ₴


