
Іграшковий Арбалет Kingsport J1804B, 3 стріли з присосками, мішень
880 ₴
- Готово до відправки
- Код: J1804B
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Арбалет дитячий зі стрілами та мішенню.
Реалістичний дизайн і світлові ефекти роблять гру ще цікавішою, а лазерний приціл допомагає точніше наводити на ціль.
Особливості:
• Реалістичний дизайн, який робить гру цікавішою
• Лазерний приціл з індикатором для точного наведення
• Безпечні стріли з присосками — підходять для гри вдома та на вулиці
• Зручна форма для комфортного утримання
• Мішень у комплекті для тренування точності
• Футляр для стріл для зручного зберігання
Комплектація:
• Арбалет
• 3 стріли з присосками
• Мішень
• Футляр для стріл
Розвиток:
Характеристики:
• Розмір арбалета: 50×43×19 см.
• Розмір упаковки: 55×28×8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Арбалет |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 190 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | От 6-ти лет |
| Стать | Для хлопчиків |
| Габарити: довжина | 54 |
| Габарити: висота | 8 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴


