Лялькова пластикова коляска з ECO серії від українського виробника Doloni Toys.
Виготовлена з міцного, безпечного та екологічно чистого пластику.
Розміри коляски: 57х43х32 см.
Розмір ліжечка-шезлонга: 35х20х12 см.
Діаметр коліс: 13 см.
Розміри коробки: 58х44х33 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Регульована ручка | Ні |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Висота | 570 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Розважальні |
| Тип | Коляска для ляльок |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Для дівчаток |
| Вага товару | 2 |
| Габарити: довжина | 60 |
| Габарити: висота | 60 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 604 ₴





