Дитячі гойдалки підвісні ТМ Doloni 0152 можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці.
Компактні, легко перевозяться із собою під час поїздок до родичів або відпочинку.
Гойдалка має яскраві соковиті кольори, які інтуїтивно подобаються маленьким дітям.
Створіть дитині дитячий майданчик не виходячи з дому.
Виріб відповідає всім санітарно-технічним нормам України та виготовлений із харчового пластику.
Рекомендований вік дитини: від 8 місяців до 3 років.
Габарити виробу: 40×32×40 см.
Максимально допустиме навантаження: 30 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип гойдалки | Підвісні гойдалки |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал сидіння і спинки | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Можливість блокування сидіння | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Висота | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Довжина | 32 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Качели |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Вага товару | 2 |
| Габарити: довжина | 40 |
| Габарити: висота | 19 |
| Габарити: ширина | 18 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 787 ₴




