Велобіг мотоцикл від ТМ "Doloni" потішить дитину як удома, так і на прогулянці у дворі.
Забравшись на нього дитина зможе покататися сама, відштовхуючись водночас ніжками від підлоги. Зручна форма керма дає змогу дітлахам міцно триматися.
Під час повороту керма повертаються передні колеса.
Байк стійкий завдяки широким колесам.
Розміри мотоцикла: - Довжина: 70 см. - Висота самого мотоцикла: 52 см. - Висота до ручок на кермі: 51 см. - Висота до сидіння: 32 см. - Ширина: 32 см. - Колесо d=20 см.
Мотоцикл виготовлений із якісного, нетоксичного пластику в яскравих кольорах.
Завдяки тому, що мотоцикл дуже компактний, його зручно зберігати та брати на дитячий майданчик, для того щоб малюк завжди міг покататися на своєму особистому байці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 32 см |
| Висота | 52 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Без паковання |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 70 |
| Габарити: висота | 30 |
| Габарити: ширина | 50 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал рами | Пластик |
| Діаметр колеса | 8" |
| Ручне гальмо | Немає |
| Кількість коліс | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 846 ₴



