
Біговел мотобайк музичний Doloni Toys 0139/59 Чорно-зелений
1 082 ₴
- Готово до відправки
- Код: 0139/59
Беговел байк Active Baby обов'язково потішить малюка та стане улюбленою розвивальною іграшкою як вдома, так і на вулиці.
Особливістю цієї моделі є оригінальний дизайн, яскраве та барвисте забарвлення.
Стійка конструкція, великі та широкі колеса забезпечать комфортну й безпечну їзду будь-якими дорогами.
Зручне кермо з антиковзним покриттям нададуть додаткової впевненості юному байкеру.
Конструктори подбали й про дорослих, зробивши біля керма компактну ручку для транспортування.
До особливого захоплення вашого малюка призведе кермо з різними звуковими ефектами, ревом двигуна та поліцейської сирени.
Біговел виготовлений із високоякісного матеріалу, відповідає всім стандартам безпеки.
Вік: від 1.5 до 4 років
Живлення: 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять)
Габарити: 70х35х50 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 35 см |
| Висота | 50 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Без паковання |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 70 |
| Габарити: висота | 35 |
| Габарити: ширина | 40 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал рами | Пластик |
| Діаметр колеса | 9" |
| Ручне гальмо | Немає |
| Кількість коліс | 2 |
- Ціна: 1 082 ₴



