
Іграшка трейлер автовоз із машинками АВТОПРОМ PS006-1, 6 машинок
522 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS006-1
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трейлер автовоз із машинками — це захопливий набір, який неодмінно сподобається маленьким автолюбителям!
До комплекту входить трейлер із машинками, що робить гру ще цікавішою й різноманітнішою.
Трейлер виготовлений із високоякісного пластику, стійкого до пошкоджень, що гарантує довговічність іграшки навіть під час активних ігор.
Цей набір розвиває уяву, координацію рухів і дає змогу дітям придумувати власні автопригоди.
Габарити: 36х15х10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Автопром |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 35.5 |
| Габарити: висота | 9.5 |
| Габарити: ширина | 15 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴





