
Дитячий навчальний плакат "Перші знання" Kids Hits KH07/001 українська мова, 45х60 см.
475 ₴
- Готово до відправки
- Код: KH07/001
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Навчальний плакат Kids Hits - це інтерактивний засіб для раннього розвитку, який допоможе малюкам легко та цікаво пізнавати світ букв, чисел, форм і кольорів.
Легкий і цікавий помічник для малюків!
З цим плакатом дитина зможе вивчати абетку через захопливі малюнки, а також знайомитися з формами, кольорами, цифрами та нотами.
Веселі звірі нададуть настрою, граючи на музичних інструментах.
Це ідеальний вибір для раннього розвитку, який зробить навчання захопливим і веселим!
Особливості:
- Букви та звуки: допомагають засвоїти основи алфавіту.
- Форми та фігури: сприяють розвитку просторового мислення.
- Цифри та кольори: знайомлять з основними математичними поняттями та колірною палітрою.
- Звуки музичних інструментів: стимулюють цікавість до музики.
- 3 ігри: інтерактивні завдання для веселого навчання.
- Світлові ефекти: яскраві вогники мерехтять у такт музиці, додаючи інтерактивності та розваги.
- Безпечні матеріали: виготовлений із якісних матеріалів, безпечних для дітей.
- Розвиток для дитини: Плакат розвиває когнітивні навички, сенсорне сприйняття й музичні здібності, сприяє формуванню логічного мислення, уяви та пам'яті.
Живлення: 2 батарейки типу ААА (входять до комплекту)
Розмір плаката: 60х45х1.5 см.
Розміри упакування: 52х22х5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звуковий плакат |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Мови | Український |
| Ширина | 60 см |
| Висота | 45 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 52 |
| Габарити: висота | 5 |
| Габарити: ширина | 21 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу АА (до комплекту не входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 475 ₴

