
Набір фігурок героїв "Щенячий Патруль" PH038, 6 фігурок, що світяться, і нагрудний значок
801 ₴
- Готово до відправки
- Код: PH038
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір героїв "Щенячий патруль"
До ігрового набору входить
- 6 брачних суперщінків; кожен мультгер обладнаний на спинці функціональною кнопкою, яка під час натискання активує мерехтливу підсвітку;
- Чудовий нагрудний жетон героя;
Щоб активувати яскраву підсвітку на грудях у цуценяти, витягніть заглушку та натисніть кнопку, яка розміщена біля передніх лап героя.
Розмір коробки: 30х28х6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 30 |
| Габарити: висота | 6 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення іграшки | 3 батарейки типу LR41 (до комплекту входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 801 ₴

