Ігрова фігурка Ронін Марвел, забезпечить вам незабутні пригоди у світі супергероїв.
Ця фігурка уособлює в собі неперевершений дизайн і деталізацію, що дає змогу вам відчути всю магію та силу Марвел.
Рухомі руки та ноги.
Завдяки вбудованому світловому ефекту фігурка оживає в темряві, створюючи неповторну атмосферу.
Вона може бути прекрасним доповненням до вашої колекції супергероїв або чудовим подарунком для шанувальників коміксів і фільмів Марвел.
Нехай вона стане постійним супутником у ваших походах і надихає вас на досягнення великих справ у світі Марвел!
Висота фігурки: 28 см.
Розмір коробки: 30х18х6 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Висота | 280 мм |
| Тип живлення | Батарейки |
| Персонажі | Месники |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Демонстраційно-відкрита |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 18 |
| Габарити: висота | 30 |
| Габарити: ширина | 6 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Найменування різновиду | Ронін |
Інформація для замовлення
- Ціна: 494 ₴

