Ігровий набір героїв "Щенячий патруль"
У наборі є автовоз і 4 фігурки персонажів: Маршал, Рокі, Гончик, Зума.
Розмір однієї фігурки 7х3 см, автовозу — 39х8 см.
У задній частині кузова розміщені дверцята, через які можна заганяти машини всередину для транспортування.
Розмір коробки: 47х28х9 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Персонажі | PAW Patrol |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 47 |
| Габарити: висота | 9 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴

