
Дитячий ігровий намет "Шкільний автобус" 110*70*66 см/LUGI HP-S-5NDY
759 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-S-5NDY
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий намет у формі шкільного автобуса — це ідеальне місце для захопливих рольових ігор вашої дитини.
Яскравий і барвистий дизайн стилізований під справжній пересувний шкільний автобус, що робить гру ще реалістичнішою та захопливішою.
Завдяки прямокутній конструкції намет просторий всередині та зручний для кількох дітей.
Великі сітчасті вікна забезпечують якісну вентиляцію й дають змогу батькам спостерігати за грою дитини. Вхідні дверцята легко відчиняються й зачиняються.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри в розкладеному стані: 110*70*66 см
- Внутрішні розміри: 105*68*59 см
- Розміри в складеному стані: 40*40*2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Висота | 660 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Вага | 0.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759 ₴







