
Дитячий ігровий намет "Мишка Вінні Пух" 180*95*80 см. LUGI HP-S-3NDO
1 049 ₴
- Готово до відправки
- Код: HP-S-3NDO
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий намет "Ведмедик Вінні Пух" — це не просто намет для ігор, а цілий світ фантазій, у якому дитина зможе весело проводити час, вигадувати нові ігри та почуватися справжнім мисливцем за пригодами!
Внутрішній простір намету забезпечує вдосталь місця для дитини та її іграшок, вікна та вхід захищені москітною сіткою, завдяки чому вона підходить не тільки для домашнього використання, але також під час відпочинку на природі.
Конструкція намету дає змогу вберегти малюка від палючого сонця, а великі сітчасті вікна забезпечать гарну вентиляцію.
Намет виготовлений з поліестеру, має саморозкладну конструкцію. Для зберігання і транспортування є чохол зі зручними ручками.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер
- Розміри в розкладеному стані: 180*95*80 см
- Внутрішні розміри: 170*90*80 см
- Розміри в складеному стані: 55*55*5 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Lugi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Помаранчевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 950 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Висота | 800 мм |
| Персонажі | Вінні Пух |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Вага | 0.6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴







