Ігровий центр-каталка-ходунки "Крокуй сам!" Limo Toyс дошкою для малювання, музикою, світлом і сортером.
Яскравий багатофункціональний ігровий центр стане чудовим помічником для активних малюків.
Іграшка поєднує в собі відразу кілька цікавих функцій: каталку, музичну панель, сортер, шестерні та магнітну дошку для малювання.
Такий формат гри допомагає дитині не тільки весело проводити час, але й розвивати корисні навички.
Ігровий центр підходить для розвитку дрібної моторики, координації рухів, уяви, логічного мислення та сенсорного сприйняття.
Завдяки зручній конструкції дитині зручно використовувати його як для гри на місці, так і як каталку.
Особливості:
- Габарити: 40×32×40,5 см
- Сортер
- Шестерні
- Магнітна дошка для малювання
- Музика: 4 пісеньки, 4 мелодії
- українською мовою
- Світлові ефекти
Розмір коробки: 36х33х11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 9-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 41 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Каталка |
| Тип | Ходунки |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Комбінований |
| Вік | От 9 мес |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: висота | 11 |
| Габарити: ширина | 33 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Живлення іграшки | 2 батарейки типу ААА (до комплекту не входять) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 866 ₴



