
Дитячий надувний басейн із навісом "Динозаври" INTEX 57470, 157*157*122 см., 295 л.
1 543 ₴
- Готово до відправки
- Код: 57470(Violet)
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий надувний басейн зі знімним навісом, з принтом динозаврів INTEX.
Особливістю цієї моделі є надувний знімний тент, який захистить Вашу дитину від палючого сонця.
Басейн виготовлений із міцного вінілу.
Характеристики:
- Матеріал: високоякісний вініл (ПВХ) 0.25 мм.
- Довжина: 157 см
- Ширина: 157 см
- Висота: 122 см
- Висота бортика: 24 см
- Об'єм: 295 літрів (у разі наповнення 80%)
- Клапан для накачування: силіконовий клапан
- Зливний клапан
- Знімний навіс
- Розмір упаковки: 36*31*10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 295 л |
| Довжина | 157 см |
| Ширина | 157 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Тип | Надувні |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | ПВХ |
| Вік | Від 2 років |
| Вікова група | Від 2 років |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 3.42 |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: висота | 10 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм, л | 295 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 543 ₴








