
Надувний матрац двомісний Dura-Beam Standard INTEX 64765, 203*152*25 см, з подушками та насосом
1 303 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64765
Багатофункціональний двомісний велюровий матрац INTEX 64765 з насосом і подушками — двомісна, комфортабельна модель, яка чудово підходить як для подорожей, так і для використання в домашніх умовах.
Міцна конструкція виготовлена з ущільненого, зносостійкого матеріалу ПВХ завтовшки 0,38 мм із герметично проклеєними стратегічними швами та спеціальним, флокованим покриттям.
Завдяки нековзній поверхні з матраца не сповзатиме постільна білизна, а також за ним зручно доглядати за звичайною вологою губкою.
Технологія створення внутрішніх, поперечних перегородок забезпечить максимум підтримки та комфорту для спини під час сну, завдяки чому тіло набуває анатомічно правильного положення.
У наборі в матрацом передбачений насос для швидкого накачування та дві компактні подушки.
Навантаження ваги до 272 кг.
Габарити: (ДxШxВ) 203x152x25 см.
Розмір коробки: 42х33х12 см.
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Механічний ручний |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Комплектація | З насосом |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Надувна подушка | 2 шт. |
| Керівництво по експлуатації | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 5 |
| Габарити: довжина | 42 |
| Габарити: висота | 33 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 273 |
| Конструкція | Надувний |
| Кількість місць | 2 |
- Ціна: 1 303 ₴




