
Надувний матрац двомісний Dura-Beam Standard INTEX 64759, 203*152*25 см.
1 019 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64759
Багатофункціональний двомісний велюровий матрац INTEX 64759 — двомісна, комфортабельна модель, яка чудово підходить як для подорожей, так і для використання в домашніх умовах.
Міцна конструкція виготовлена з ущільненого, зносостійкого матеріалу ПВХ завтовшки 0,38 мм із герметично проклеєними стратегічними швами та спеціальним, флокованим покриттям.
Завдяки нековзній поверхні з матраца не сповзатиме постільна білизна, а також за ним зручно доглядати за звичайною вологою губкою.
Технологія створення внутрішніх, поперечних перегородок забезпечить максимум підтримки та комфорту для спини під час сну, завдяки чому тіло набуває анатомічно правильного положення.
Навантаження ваги до 272 кг.
Габарити: (ДxШxВ) 203x152x25 см.
Розмір коробки: 37х30х11 см.
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: висота | 30 |
| Габарити: ширина | 11 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 210 |
| Конструкція | Надувний |
| Кількість місць | 2 |
- Ціна: 1 019 ₴




