
Надувний матрац Dura-Beam Standard INTEX 64758, 191*137*25 см.
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64758
Багатофункціональний велюровий матрац INTEX 64758 — комфортабельна модель, яка чудово підходить як для подорожей, так і для використання в домашніх умовах.
Міцна конструкція виготовлена з ущільненого, зносостійкого матеріалу ПВХ завтовшки 0,38 мм із герметично проклеєними стратегічними швами та спеціальним, флокованим покриттям.
Завдяки нековзній поверхні з матраца не сповзатиме постільна білизна, а також за ним зручно доглядати за звичайною вологою губкою.
Технологія створення внутрішніх, поперечних перегородок забезпечить максимум підтримки та комфорту для спини під час сну, завдяки чому тіло набуває анатомічно правильного положення.
Навантаження ваги до 272 кг.
Габарити: (ДxШxВ) 191x137x25 см.
Розмір коробки: 36х28х11 см.
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | полуторний |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 272 кг |
| Стан | Новий |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 1370 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 1370 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 36 |
| Габарити: висота | 11 |
| Габарити: ширина | 28 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 175 |
| Конструкція | Надувний |
| Кількість місць | 1 |
- Ціна: 900 ₴




