
Надувний матрац Dura-Beam Standard INTEX 64757, 191*99*25 см.
683 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64757
Багатофункціональний велюровий матрац INTEX 64757 - проста у використанні модель приємно Вас потішить стильним, мінімалістичним дизайном і бездоганним виробленням відповідно до сучасних інновацій.
Матрац спроєктований з використанням унікальної технології Fiber Tech, тому конструкція обладнана спеціальним каркасом із поліефірних волокон, що дає змогу тілу прийняти анатомічно правильне положення, поки Ви спите.
Нековзне флоковане покриття перешкоджає зісковзуванню постільної білизни на підлогу під час відпочинку, а також вирізняється приємними тактильними відчуттями.
Завдяки шорстковій поверхні за матрацом зручно доглядати, протираючи його від пилу за допомогою звичайної вологої губки.
Надійно проклеєний клапан 2-в-1 дає змогу і надувати, і здувати повітря за лічені хвилини, застосовуючи механічний або електричний насос.
Навантаження ваги до 136 кг.
Габарити: (ДxШxВ) 191x99x25 см.
Розмір коробки: 32х28х9 см.
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | одномісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 136 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1910 мм |
| Ширина | 990 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | флокіроване покриття, велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1910 мм |
| Ширина спального місця | 990 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 32 |
| Габарити: висота | 28 |
| Габарити: ширина | 9 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 136 |
| Конструкція | Надувний |
| Кількість місць | 1 |
- Ціна: 683 ₴




