
Надувний матрац двомісний Dura-Beam Standard INTEX 64755, 203*183*25 см.
1 191 ₴
- Готово до відправки
- Код: 64755
Багатофункціональний двомісний велюровий матрац INTEX 64755 готовий стати Вашим незамінним помічником у будь-яку пору року.
Такий атрибут буде актуальним і під час подорожей на природу, і під час відвідування гостей, коли кожного необхідно забезпечити комфортабельним місцем для відпочинку.
Розроблена відповідно до міжнародних стандартів і гігієнічних норм, компактно складана модель має приємне, флоковане покриття, завдяки якому постільна білизна не зісковзуватиме на підлогу, коли Ви спите.
Завдяки спеціальній шорстковій поверхні матрац не вимагає особливих зусиль під час догляду, його легко очистити від пилу, застосовуючи звичайну вологу губку.
Ущільнений вініл і надійно проклеєні в стратегічних місцях шви.
Внутрішня система — спеціальні поперечні перегородки, розташовані всередині каркаса, які виготовлені за інноваційною технології Dura Beam.
Ця технологія передбачає використання великої кількості високоміцних волокон, для виготовлення перегородок, які не витягуються й не деформуються в процесі експлуатації надувного матраца або ліжка.
У такий спосіб забезпечується жорсткість і стабільність усього каркаса.
Тому матрац не проминається й не продається впродовж усього терміну експлуатації.
Матрац легко витримує високі навантаження ваги до 273 кг.
Габарити: (ДxШxВ) 203x183x25 см.
Розмір коробки: 37х33х12 см.
Особливість, специфіка продукції з гуми/ПВХ у тому, що матеріал досить чутливий до впливу зовнішніх чинників (наприклад: до пошкоджень гострими предметами тощо). З огляду на це, пошкодження товару з ПВХ, пов'язані з витоком: мікропроколи, проколи, подряпини, порізи, розриви (утечки), деформація, як наслідок перекачування, належать виробником до пошкоджень під час експлуатації, тому гарантія від виробника не надається. З цією інформацією можна докладніше ознайомитися в інструкції-вкладці якої виробник комплектує кожне паковання товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Синій |
| Комплектація насосом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 273 кг |
| Стан | Новий |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Наявність насоса | Можна придбати додатково |
| Матеріал | ПВХ |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип | Надувне ліжко |
| Флокіроване покриття | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2030 мм |
| Ширина | 1830 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | велюрове покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1830 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Габарити: довжина | 37 |
| Габарити: висота | 33 |
| Габарити: ширина | 12 |
| Гарантія | Обміну та поверненню не підлягає |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 273 |
| Конструкція | Надувний |
| Кількість місць | 2 |
- Ціна: 1 191 ₴



