Машинка Автовоз ТехноК — це спеціальний вантажний автомобіль для перевезення автомобілів.
Цей автовоз перевозить будівельну техніку.
Дитині буде цікаво гратися цією іграшкою в пісочниці.
За допомогою автовозу можна доставляти машинки на "будмайданчики" для будівництва різних пісочних конструкцій.
Машинки з набору будтехніки легко заїжджають на причіп.
Габарити: 64х24х21 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Висота | 240 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Не інерційна |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вага товару | 1.17 |
| Габарити: довжина | 24 |
| Габарити: висота | 21 |
| Розмір, см | 65х21х24 |
| Габарити: ширина | 65 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴


