"Міні-байк ТехноК" — цікава, корисна та якісна іграшка, яка урізноманітнить дозвілля малюків та допоможе їм зробити свої перші впевнені кроки. Іграшковий транспортний засіб «працює» по принципу толокара: дитині потрібно відштовхнутися ніжками, щоб рухатися.
Завдяки спеціальному керму, що обертається на 360 градусів, міні-байк є дуже маневреним, а широкі та надійні колеса роблять іграшковий транспорт стійким. Іграшка покращує координацію рухів.
Візуально іграшка схожа на «дорослий» мотоцикл. Це дуже подобається малюкам, адже дозволяє їм спробувати себе у ролі крутих байкерів. Також дитину зацікавлять оригінальні наліпки із зображенням полум’я, якими оздоблена іграшка. «Вогняний» дизайн міні-байка є не тільки стильним, а й універсальним: червоно-чорна кольорова гама виробу прийнятна і для хлопчиків, і для дівчаток.
Виготовлений міні-байк із міцної пластмаси високої якості, без запаху.
Габарити; 58х45х29 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 1 року |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 45 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Толокар |
| Тип | Каталка |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Вага товару | 1.8 |
| Габарити: довжина | 48 |
| Габарити: висота | 36 |
| Розмір, см | 57,5х36х48 |
| Габарити: ширина | 57.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 878 ₴




