
Набір для ліплення з тіста "Фабрика морозива" Master Do Danko Toys TMD-06-01
535 ₴
- Готово до відправки
- Код: TMD-06-01U
Набір дитячого гіпоалергенного тіста для ліплення "Master Do: Фабрика морозива" — ігровий, розвивальний набір, призначений для креативних занять і нових ідей, який підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток віком від трьох років.
Укомплектований красивою, барвисто оформленою коробкою, з інструкцією, яскравими картинками набір стане чудовим подарунком для будь-якого свята.
У комплекті міститься спеціальна, гіпоалергенна маса для ліплення, яка не тільки не шкодить дитячому здоров'ю, але й не залишає жирних плям на меблях або одязі.
За допомогою м'якого, податливого та зручного в роботі пластиліну малюка зможе створювати будь-які химерні фігурки, ліпити цукеркове морозиво на паличці, повітряні десерти та безліч інших цікавих смаколиків.
Набір містить спеціальну машинку для видавлювання морозива та десертів у стаканчик.
Заняття ліпленням рекомендовані фахівцями для розвитку дрібної моторики, уяви, асоціативного мислення, тактильного та візуального сприйняття.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Незасихаюча маса |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 11-15 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 23 см |
| Висота | 9 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: довжина | 34 |
| Габарити: висота | 8.5 |
| Габарити: ширина | 22.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 535 ₴
