
Набір для творчості Кінетичний пісок із пісочницею KidSand Danko Toys KS-02-01U, 1600г
417 ₴
- Готово до відправки
- Код: KS-02-01U
KidSand Danko Toys — кінетичний пісок для дітей із надувною пісочницею.
Кожна дитина любить гратися в пісочниці, а якщо погана погода чи зима на дворі?
А раптом пісочниця не прибрана і там багато сміття?!
Кінетичний пісок зі своєю пісочницею у Вас удома.
Принадність такого «Чарівного піску» полягає в тому, що він не розсипається й не залишає слідів.
Весь секрет полягає в особливій формулі, яка сприяє «в'язкості та перетіканню».
Пісок стає м'яким, не розсипається на крихти та не липне до рук та інших предметів, а якщо розім'яти в руках, він стає повітряним, пористим, "живим".
Ця особливість перетворила просте заняття на захопливу гру, зробивши зі звичайного піску сучасну іграшку-антистрес.
Захоплено перебираючи та розмина пісочна масу в руках дорослі розслабляються, діти розвивають моторику та сенсорику рук, роблячи всілякі фігури та вибудовуючи фантастичні замки та міста в себе в кімнаті!
Грайте та розвивайтеся, з кожним днем стаючи все краще та краще!
До набору входить:
- 1600 грамів піску: 4 кольори по 400 г, з них 2 кольори піску з блискітками,
- 10 формочок,
- Надувна пісочниця,
Розмір упаковки: 35х23х7см
(насос до комплекту не входить)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danko Toys |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Кінетичний пісок |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 23 см |
| Діаметр | 7 см |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Вік | Від 3 років |
| Вага товару | 1.6 |
| Габарити: довжина | 35 |
| Габарити: висота | 23 |
| Габарити: ширина | 7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Вага | 1.600 |
- Ціна: 417 ₴
