
Конструктор із шестереньками "Острів із тваринами" ТехноК 3763, 118 деталей
481 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3763
Конструктор із шестереньками дарує дітям подвійну радість.
118 яскравих деталей із якісного пластику неабияк урізноманітнять процес складання конструктора та захопливі ігри з ним.
Після того як дитина з'єднає шестерні, пластини-пазли, фігурки звірів, пальми та інші елементи конструктора, вона отримає захопливу конструкцію, з якою дуже цікаво грати.
Цей конструктор є не тільки цікавим, але й корисним: прокручуючи шестерні, дитина змушує рухатися іграшкових звірів і водночас вивчає окремі фізичні явища та закони механіки.
Крім того, іграшка знайомить дітей із фауною і флорою: фігурки слона, верблюда, мавпи, крокодила, лева та кенгуру входять до комплекту конструктора.
Усі деталі конструктора виготовлені з якісного пластику й без запаху.
Розмір коробки: 39х32х8 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Тварини |
| Кількість деталей | 118 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 390 мм |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Конструктори |
| Тип | Конструктор |
| Вік | Від 3 років |
| Вага товару | 1.1 |
| Габарити: довжина | 38.7 |
| Габарити: висота | 7.5 |
| Габарити: ширина | 31.7 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 481 ₴


