
Машинка-каталка толокар для прогулянок "Спайдер" ТехноК 3077 3077 Червоний
728 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3077(Red)
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий "Автомобіль для прогулянок "Спайдер" ТехноК — для спритних маленьких "драйверів"!
Яскраві кольори, цікаві стильні наклейки й ергономічний дизайн привернуть увагу батьків і неодмінно сподобаються малюкам.
Автомобіль надійний, міцний, практичний і зручний.
Для перевезення покупок із магазину та всіх необхідних речей розроблений великий багажний відсік під сидінням.
Спинка надає додаткову підтримку дітям під час їзди.
На кермі є сигнальна кнопка, для сповіщення пішоходів.
Максимальне навантаження — 20 кг.
Для дітей від 1 року.
Габарити: 67х46х29
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 46 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 2.03 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Найменування різновиду | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴


