Каталка-толокар «Автомобіль для прогулянок ТехноК» — це стильний дизайн у поєднанні зі зручністю та функціональністю.
Дітлахам також сподобаються яскраві кольори та цікаві наклейки.
Функціонал іграшкового автомобіля як у справжнього: під капотом можна заглянути в моторний відсік для ремонту.
І для покупок теж знайдеться місце — є багажник і великий відсік під сидінням. Зручна спинка підтримує дитину під час катання.
Імітація вихлопної труби забезпечує стійкість автомобіля від перекидання.
На великих міцних колесах автомобіль має високу прохідність на різних дорожніх покриттях.
Габарити: 65х44х30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 44 см |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 2.085 |
| Габарити: довжина | 65 |
| Габарити: висота | 30 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал рами | Пластик |
| Кількість коліс | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴






