Конструктор дитячий магнітний Транспорт MAGniSTAR складається з 25 різних деталей — квадратів і трикутників, коліс, витягнутих трикутників та інших деталей, виготовлених із пластику в комбінації з магнітними вставками.
Виклавши деталі відповідно до схеми на будь-якій плоскій поверхні та потягнувши один з елементів вгору — дитина отримає об'ємну фігуру.
Розмір коробки 30х25х9 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 25 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Розвивальна іграшка |
| Тип | Магнітний конструктор |
| Вік | Від 3 років |
| Габарити: довжина | 8.5 |
| Габарити: висота | 24.5 |
| Габарити: ширина | 29.5 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 913 ₴

