Дитячий Автомобіль для прогулянок ТехноК - для маленьких поліцейських.
Для особистих речей знайдеться місце, потайний притулок — великий відсік під сидінням.
Зручна спинка підтримує дитину під час катання. Також за допомогою спинки батьки можуть підтримувати дитину та допомогти керувати. Імітація вихлопної труби забезпечує стійкість автомобіля від перекидання.
На великих міцних колесах автомобіль має високу прохідність на різних дорожнях.
Завдяки своєму яскравому дизайну та безпечним функціям, він стане чудовим другом для вашої дитини на вулиці.
Це ідеальний транспорт для літньої прогулянки з оновленим мілітарі дизайном.
Кожна дитина буде в захваті від такого автомобіля для прогулянок.
Максимальне навантаження — 20 кг.
Для дітей від 1 року.
Габариті: 67х46х25 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина | 67 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 46 см |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Паковання | Картонна коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | От 12 мес |
| Стать | Унісекс |
| Вага товару | 1.98 |
| Габарити: довжина | 68 |
| Габарити: висота | 32 |
| Габарити: ширина | 30 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
- Ціна: 728 ₴




