Біговел-каталка "Байк" ТехноК - у ніжній колірній гамі.
Мотоцикл прикрашений милими, яскравими наклейками, які будуть цікавими для дітей.
Тому він неодмінно підкорить серця маленьких принцес.
Широкі колеса мотоцикла зі вставкою забезпечують комфортну їзду в приміщенні та на вулиці.
Якщо ж Ваша дитина втомилася — батькам буде легко переносити мотоцикл за спеціальну ручку, розташовану на корпусі.
Розмір мотоцикла: 71.5х51х30 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення рами | Пластик |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 72 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 51 см |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Беговел |
| Тип | Мотоцикл |
| Паковання | Поліетиленовий пакет |
| Матеріал | Пластик |
| Вік | Від 2 років |
| Вага товару | 2.6 |
| Габарити: довжина | 72 |
| Габарити: висота | 35 |
| Габарити: ширина | 35 |
| Гарантія | 14 днів |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал рами | Пластик |
| Діаметр колеса | 8" |
| Ручне гальмо | Немає |
| Кількість коліс | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076 ₴




