-10%

Пазл "Озеро Метісон. Нова Зеландія" 500 ел. DoDo 300380
215 ₴
193,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300380
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Картина — пазл із зображенням озера Метісон у Новій Зеландії.
Кількість елементів: 500
Розмір картини: 47х33 см.
Розмір коробки: 35х25х5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DoDo |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість складових елементів | 500 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Природа і пейзажі |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Розміри | |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 33 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 193,50 ₴
