Інтерактивний розвивальний музичний килимок, за допомогою якого малюк зможе вивчити:
- Назви тварин та їхніх діток
- Звуки тварин
- Веселі мелодії та ноти
- Песенки про тварин
Озвучено українською мовою.
Живлення: 3 батарейки типу ААА.
Розмір килимка: 72х50 см.
Розмір коробки: 50х37х4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 370 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴

