
Дитячий боксерський набір на стійці 90-110 см. Profi Boxing MS 0331
842 ₴
- Готово до відправки
- Код: MS 0331
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивний дитячий ігровий набір — бокс на штанзі.
Набір складається з регульованої стійки з надувною грушею на основі з обважнювачем, яку можна наповнювати або водою, або піском.
Також до набору входять боксерські рукавички.
Вік: від 4 років
Діаметр груші: 20 см.
Стійка регульована: 90-110 см.
Розмір коробки: 48х38х8 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Бокс |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 480 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Висота упаковки | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴
