-10%

Набір ляльок "Холодне серце: Ельза та Анна" Frozen QQ30-8
297 ₴
267,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: QQ30-8
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ляльковий набір за мотивами популярного мультфільму "Холодне серце" або "Frozen".
До набору входить:
- Лялька шарнірна Ельза — 28 см.
- Лялька шарнірна Анна — 28 см.
Розмір коробки: 33х21х5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Комбінований |
| Висота | 28 см |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267,30 ₴
