-10%

Конструктор "Ніндзя — гіроскоп" 118 дет. Ninja SY 7041d
239 ₴
215,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7041d
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор за мотивами популярного мультфільму Ninjago.
Можна зібрати пристрій для запуску гіроскопа.
Також до набору входить 1 фігурка-персонаж.
Кількість деталей: 118
Розмір коробки: 24х19х5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 118 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 215,10 ₴
