-10%

Конструктор на шурупах Паровозик "Круть Верть" Metr+ 956
245 ₴
220,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 956
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий конструктор на шурупах — Паровозик.
Виготовлений із високоякісного пластику.
До набору входить викрутка та ключ.
Розмір: 21х16х14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Транспорт |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220,50 ₴

