-10%

Лялька — Пупс у ванночці з аксесуарами Anmiya 66803A-E
170 ₴
153 ₴
- Готово до відправки
- Код: 66803A-E
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пупс з аксесуарами:
- Ванночка
- Халатик
- Качечка
- Пляшечка
Розмір пупса: 12 см.
Розмір коробки: 18х17х11 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 12 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 ₴
