-10%

Дитяча сумка з єдинорогом "Rainbow-Unicorn" METR+ X15084
247 ₴
222,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: X15084
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка для дітей прозора з яскравим принтом та Єдинорогом.
Обладнана двома лямками райдужного кольору та кнопкою-застібкою.
Матеріал: ПВХ
Розмір: 38х33х5 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | METR+ |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Силікон |
| Персонажі | Єдиноріг |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 33 см |
| Висота | 38 см |
| Глибина | 5 см |
| Вага | 300 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 222,30 ₴
