-10%

Пазл "Сбудівник Боб/Bob the Builder" 4в1 Junior TREFL 36106
285 ₴
256,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36106
+380 (97) 757-67-97
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір пазлів 4в1 для маленьких — Будівельник Боб.
Кількість елементів: 4 картинки пазла різного рівня складності — 4, 6, 9 і 12 елементів.
Розмір кожної картинки: 20х20 см.
Картон завтовшки 4 мм робить маніпуляції й добірку елементів найменшими дітьми дуже простими та безпечними.
Розмір коробки: 33х23х4 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trefl |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 31 шт. |
| Матеріал | Картон |
| Тематика | Місто |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 230 мм |
| Висота упаковки | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256,50 ₴
